Unikátní lehký tenkostěnný systém

Technologie 

vizualizace

Více info o technologii:

Nechcete-li číst, volejte 😉 Preferujeme osobní jednání a jsme vždy připraveni zodpovědět Vám všechny Vaše dotazy.

Výstavby pomocí tenkostěnných ocelových profilů se ve světě těší velké oblibě. Jedná se o suchý systém výstavby, který má oproti dřevostavbě lepší vlastnosti a to především díky kvalitním vlastnostem materiálu, který garantuje vysokou únosnost, odolnost proti škůdcům, plísním, vlhkosti a nižší hmotnosti.

Profily „C“ a „Omega“ z nichž jsou následně složeny prefabrikované díly, jsou vyráběny na kvalitních CNC strojích původem z Nového Zélandu. Prefabrikované díly jsou dodávány s přesností na mm.

Téměř všechny stavby jsou stavěny v pasivním standardu, což umožňuje investorovi získat dotaci více jak 500 tis. Kč.

 Nejvhodnější technologie pro stavbu svépomocí!

 

STAVEBNÍ TECHNOLOGIE BUDOUCNOSTI

Především díky unikátní kombinaci softwaru, technologie a maximálnímu využití vlastnosti oceli, jako je únosnost, nízká hmotnost a vysoká odolnost proti rzi, vlhkosti, plísní a škůdcům. Jediní ve střední Evropě umíme vyrobit „C“ a „Omega“ profily. Díky kombinaci těchto profilů dokážeme systém tenkostěnných ocelových konstrukcí ještě ZEFEKTIVNIT.

MATERIÁL

Ocel je 10xPEVNĚJŠÍ než dřevo. Všechny prefabrikované ocelové dílce vyrábíme z kvalitní certifikované oceli, která je pozinkovaná či galvanizovaná. ŽIVOTNOST zabudované ocelové
konstrukce je až 250 let.

VÝROBA A MONTÁŽ

Výroba probíhá na speciálních válcovacích strojích, které jsou automaticky řízeny počítačovou řídící jednotkou pomocí speciálního softwaru, který zaručuje absolutní přesnost výroby (délka profilů, prostřihy, průrazy, montážní otvory, otvory pro vedení instalací). Vyrobené ocelové profily jsou ihned montovány do prefabrikovaných dílců (vazníky a panely). Výstavba může probíhat 365 dnů v roce bez vlivů ročního období a počasí.

RYCHLOST

Tento stavebně-konstrukční systém dokáže zrychlit proces výstavby až o 70% oproti „klasickým“ stavebním metodám.

VARIABILITA

Systém umožňuje realizaci technologicky složitějších prvků.

CENA

Nižší cena o 10 – 30 % oproti klasickému zděnému systému, ale také efektivnější konstrukce oproti dřevostavbám.

KVALITA

100% Prefabrikace stěn a vazníků, s přesnou výrobní CNC válcovací technologií a výstupní kontrolou jednotlivých Vašich prvků stavby.

ČAS

V případě potřeby, jsme schopni zaměnit jakýkoliv jiný stavební systém a dodat Vám konstrukci v řádech dnů.

NÁVRH

Můžeme pro Vás zajistit kompletní stavební projekci celé stavby, nebo jen dílčí projekt konstrukce Vaší stavby a statickou část.

VÝROBA

Výroba probíhá v hale u Ostravy na automatických válcovacích linkách s přesností na mm. Vyrobené díly, se ihned montují do stavebních dílců.

MONTÁŽ

Montáž konstrukce Vaší stavby proběhne během několika dní. Montáž standardního rodinného domu probíhá přibližně 3 – 5 dní.

Chcete se dozvědět víc?

Podrobnější informace získáte na stránkách